Consei Comunâl

PITTON Fabrizio | Sindic
Decret di nomine | D. Leç. 33_2013 | Curriculum vitae

ROBERTO GRASSI | Vice Sindic - Assessôr (Forza Talmassons)
Decret di nomine | D. Leç. 33_2013 | Curriculum vitae

DANIELE DE PAOLI | Assessôr (Per Talmassons)
Decret di nomine | D. Leç. 33_2013 | Curriculum vitae

TOMAT MARTINA | Assessôr (Per Talmassons)
Decret di nomine | D. Leç. 33_2013 | Curriculum vitae

EMANUELA ZANIN | Assessôr (Punto di Incontro)
Decret di nomine | D. Leç. 33_2013 | Curriculum vitae

CINELLO DANIELE | Assessôr ai Lavôrs Publics (Forza Talmassons)
Decret di nomine | D. Leç. 33_2013 | Curriculum vitae

AMMIRATI NICOL | Conseîr Delegât Inovazion Tecnologjiche e Comunicazion (Forza Talmassons)
Decret di nomine | D. Leç. 33_2013 | Curriculum vitae

BATTELLO MARINO | Conseîr Delegât ae Agricolture (Per Talmassons)
Decret di nomine | D. Leç. 33_2013 | Curriculum vitae

DRI CRISTINA | Conseîr Delegât Turisim e P.I.C. (Punto di Incontro)
Decret di nomine | D. Leç. 33_2013 | Curriculum vitae

ELENA PONTE | Conseîr Delegât Paritât Om Femine e Ativitâts ricreativis (Forza Talmassons)
Decret di nomine | D. Leç. 33_2013 | Curriculum vitae

SONCIN ROBERTA | Conseîr Delegât Ativitâts Artesanâls e Cumierç (Per Talmassons)
Decret di nomine | D. Leç. 33_2013 | Curriculum vitae

TINON MANUEL | Conseîr Delegât Politichis pai Zovins e Partecipazion (Punto di Incontro)
Decret di nomine | D. Leç. 33_2013 | Curriculum vitae

DEANA MOIRA | Conseîr (Presente per Talmassons)
D. Leç. 33_2013 | Curriculum vitae

SIONI MARZIO | Conseîr (Forza Talmassons)
D. Leç. 33_2013 | Curriculum vitae

TONEATTO GIACOMO | Conseîr (Punto di Incontro)
D. Leç. 33_2013 | Curriculum vitae

BEPPINO TURCO | Conseîr (Presente per Talmassons)
Decret di nomine | D. Leç. 33_2013 | Curriculum vitae

ZANET DANILO | Conseîr (Per Talmassons)
D. Leç. 33_2013 | Curriculum vitae

Manifest dai elets - Verbâl adunancis dai Presidents di Seç eletorâl

Il Consei Comunâl precedent (2014 - 2018)

Verbale Adunanza Presidenti Sez. del 26.05.2014 elez. diretta Sindaco e Consiglio Comunale  del 25.05.2014

DELIBERA CONVALIDA ELETTI

ZANIN PIERO MAURO - Sindic

PONTE DENIS - Conseîr - Assessôr (Liste Civiche Costruire il futuro)

PITTON FABRIZIO - Conseîr delegât (Liste Civiche Punto di Incontro)

PARAVAN CHIARA - Conseîr - Vice Sindic - Assessôr (Liste Civiche Punto di Incontro)

TOSIN Marco - Conseîr - cjâf grup liste civiche Punto di Incontro

ZANIN Emanuela - Conseîr - Assessôr (Liste Civiche Punto di Incontro)

GRASSI Roberto - Conseîr - Assessôr (Liste Forza Talmassons)

SIONI MARZIO - Conseîr - cjâf grup liste Forza Talmassons (Liste Forza Talmassons)

CINELLO Daniele - Conseîr delegât (Liste Forza Talmassons)

PONTE Elena - Conseîr delegât (Liste Forza Talmassons)

TURCO BEPPINO - Conseîr - Assessôr (Liste civiche Presente per Talmassons)

ZANELLO Graziano - Conseîr - cjâf grup (Liste Costruire Comunità)

ZANIN Chiara - Conseîr (Liste Costruire Comunità)

TINON Vittoria Conseîr (Liste Costruire Comunità)

ZANELLO Ermanno Conseîr (Liste Costruire Comunità)

FLUMIGNAN Lorella Conseîr (Liste Costruire Comunità)

VISSA Mirko Conseîr (Liste Costruire Comunità)